← Terug naar Top 60
A
Auteur
Ariane Hendriks & Ingrid Vledder
1 titel in de Top 60
1 weken in de lijst
Over Ariane Hendriks & Ingrid Vledder
Van Ariane Hendriks & Ingrid Vledder staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 1 week notering.
Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
1
Langst genoteerd
Met liefde heeft het niets te maken
Eerder in de Top 60
Boeken van Ariane Hendriks & Ingrid Vledder die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Met liefde heeft het niets te maken
Wat is intieme terreur en waarom blijft het vaak zo onzichtbaar? Aan de hand van vele voorbeelden laten de auteurs zien wat vrouwen tijdens en na relaties met plegers meemaken.
Bestel bij bol.com1 week in top 60
Laatst gezien: Week 39, 2025
Veelgestelde vragen over Ariane Hendriks & Ingrid Vledder
Welke boeken van Ariane Hendriks & Ingrid Vledder stonden in de Bestseller Top 60?+
‘Met liefde heeft het niets te maken’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.
Hoe lang stond Ariane Hendriks & Ingrid Vledder in de Top 60?+
In totaal 1 week, verdeeld over 1 titel.
Wat is het bekendste boek van Ariane Hendriks & Ingrid Vledder?+
‘Met liefde heeft het niets te maken’ stond het langst in de lijst (1 week).