← Terug naar Top 60
C
Auteur
Christien Brinkgreve
1 titel in de Top 60
33 weken in de lijst
Over Christien Brinkgreve
Van Christien Brinkgreve staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 33 weken notering.
Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
33
Langst genoteerd
Beladen huis
Eerder in de Top 60
Boeken van Christien Brinkgreve die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.
Beladen huis
Wanneer een vrouw het huis opruimt na het overlijden van haar man, ontstaat er langzaam weer ruimte in haar gevoelens voor hem. Ze wil terugvinden hoe hij ooit was, en hoe zij ooit was.
Bestel bij bol.com33 weken in top 60
Laatst gezien: Week 38, 2025
Veelgestelde vragen over Christien Brinkgreve
Welke boeken van Christien Brinkgreve stonden in de Bestseller Top 60?+
‘Beladen huis’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.
Hoe lang stond Christien Brinkgreve in de Top 60?+
In totaal 33 weken, verdeeld over 1 titel.
Wat is het bekendste boek van Christien Brinkgreve?+
‘Beladen huis’ stond het langst in de lijst (33 weken).