romans.nl
Boeken Top 60
← Terug naar Top 60
H
Auteur

Hanya Yanagihara

1 titel in de Top 60
13 weken in de lijst

Over Hanya Yanagihara

Van Hanya Yanagihara staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 13 weken notering.

Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
13
Langst genoteerd
Naar het paradijs

Eerder in de Top 60

Boeken van Hanya Yanagihara die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Naar het paradijs

Naar het paradijs

Drie verhaallijnen komen samen om verschillende versies van Amerika met elkaar te verenigen in een fascinerende, ingenieuze symfonie.

Bestel bij bol.com13 weken in top 60
Laatst gezien: Week 16, 2022

Veelgestelde vragen over Hanya Yanagihara

Welke boeken van Hanya Yanagihara stonden in de Bestseller Top 60?+

‘Naar het paradijs’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.

Hoe lang stond Hanya Yanagihara in de Top 60?+

In totaal 13 weken, verdeeld over 1 titel.

Wat is het bekendste boek van Hanya Yanagihara?+

‘Naar het paradijs’ stond het langst in de lijst (13 weken).