romans.nl
Boeken Top 60
← Terug naar Top 60
J
Auteur

Jona van Loenen

1 titel in de Top 60
2 weken in de lijst

Over Jona van Loenen

Van Jona van Loenen staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 2 weken notering.

Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
2
Langst genoteerd
Waarom de laagsteprijsgarantie ervoor zorgt dat jij te veel betaalt

Eerder in de Top 60

Boeken van Jona van Loenen die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Waarom de laagsteprijsgarantie ervoor zorgt dat jij te veel betaalt

Waarom de laagsteprijsgarantie ervoor zorgt dat jij te veel betaalt

Vaak weten we op simpele economische vragen geen antwoord, terwijl economie wel ons leven en de maatschappij compleet beheerst. Jona van Loenen ontrafelt fabels en mythen.

Bestel bij bol.com2 weken in top 60
Laatst gezien: Week 22, 2025

Veelgestelde vragen over Jona van Loenen

Welke boeken van Jona van Loenen stonden in de Bestseller Top 60?+

‘Waarom de laagsteprijsgarantie ervoor zorgt dat jij te veel betaalt’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.

Hoe lang stond Jona van Loenen in de Top 60?+

In totaal 2 weken, verdeeld over 1 titel.

Wat is het bekendste boek van Jona van Loenen?+

‘Waarom de laagsteprijsgarantie ervoor zorgt dat jij te veel betaalt’ stond het langst in de lijst (2 weken).