← Terug naar Top 60
M
Auteur
Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps
1 titel in de Top 60
15 weken in de lijst
Over Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps
Van Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 15 weken notering.
Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
15
Langst genoteerd
Chansons!
Eerder in de Top 60
Boeken van Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Chansons!
Matthijs van Nieuwkerk en Rob Kemps laten je in dit boek over de liefde, het leven en de melancholie kennismaken met Franse chansons en de verhalen achter de muziek.
Bestel bij bol.com15 weken in top 60
Laatst gezien: Week 10, 2022
Veelgestelde vragen over Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps
Welke boeken van Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps stonden in de Bestseller Top 60?+
‘Chansons!’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.
Hoe lang stond Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps in de Top 60?+
In totaal 15 weken, verdeeld over 1 titel.
Wat is het bekendste boek van Matthijs van Nieuwkerk & Rob Kemps?+
‘Chansons!’ stond het langst in de lijst (15 weken).