romans.nl
Boeken Top 60
← Terug naar Top 60
M
Auteur

Miriam Bos

1 titel in de Top 60
15 weken in de lijst

Over Miriam Bos

Van Miriam Bos staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 15 weken notering.

Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
15
Langst genoteerd
Help! Een verrassing!

Eerder in de Top 60

Boeken van Miriam Bos die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Help! Een verrassing!

Help! Een verrassing!

August houdt niet van verrassingen en bedenkt de meest vreselijke dingen waarmee Suus hem zou kunnen verrassen. Maar de werkelijkheid pakt anders uit. Mini-editie Prentenboek van het Jaar 2024.

Bestel bij bol.com15 weken in top 60
Laatst gezien: Week 8, 2024

Veelgestelde vragen over Miriam Bos

Welke boeken van Miriam Bos stonden in de Bestseller Top 60?+

‘Help! Een verrassing!’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.

Hoe lang stond Miriam Bos in de Top 60?+

In totaal 15 weken, verdeeld over 1 titel.

Wat is het bekendste boek van Miriam Bos?+

‘Help! Een verrassing!’ stond het langst in de lijst (15 weken).