romans.nl
Boeken Top 60
← Terug naar Top 60
N
Auteur

Nina de Bruijn & Elise Gruppen

1 titel in de Top 60
1 weken in de lijst

Over Nina de Bruijn & Elise Gruppen

Van Nina de Bruijn & Elise Gruppen staat 1 titel in de Nederlandse Bestseller Top 60, samen goed voor 1 week notering.

Titel in de Top 60
1
Weken genoteerd
1
Langst genoteerd
Chickslovefood. Het skinny six-kookboek.

Eerder in de Top 60

Boeken van Nina de Bruijn & Elise Gruppen die de afgelopen 52 weken in de lijst stonden.

Chickslovefood. Het skinny six-kookboek.

Chickslovefood. Het skinny six-kookboek.

Spin-off van het populaire foodblog. Ruim 70 gezonde recepten met maximaal 6 ingrediënten.

Bestel bij bol.com1 week in top 60
Laatst gezien: Week 3, 2020

Veelgestelde vragen over Nina de Bruijn & Elise Gruppen

Welke boeken van Nina de Bruijn & Elise Gruppen stonden in de Bestseller Top 60?+

‘Chickslovefood. Het skinny six-kookboek.’ stond in de Nederlandse Bestseller Top 60.

Hoe lang stond Nina de Bruijn & Elise Gruppen in de Top 60?+

In totaal 1 week, verdeeld over 1 titel.

Wat is het bekendste boek van Nina de Bruijn & Elise Gruppen?+

‘Chickslovefood. Het skinny six-kookboek.’ stond het langst in de lijst (1 week).